3B Dizayn Forumlari Ana Sayfa
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

arakaba

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
g@lip Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 25
  Alıntı g@lip Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: arakaba
    Gönderim Zamanı: 05.Haziran.2008 Saat 20:58
mesela;cap 50 olan kesici ile boşaltma yaptığımız kalıpta,cap 20 kesici ile arakaba yaparak kalan yerleri işlettirdim. Bu arakabada zemin ve duvarlardaki bırakılan paylar cap 50 deki ile aynı olmasına rağmen işlenmiş olan duvarlardan tekrar geçmesi, bunu engellememiz mümkünmüdür.

Düzenleyen g@lip - 05.Haziran.2008 Saat 20:59
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Haziran.2008 Saat 09:55
MERHABA;

TopSolid Re-roughing menüsünde Machine everwhere ikonu seçili olmamalıdır.Machine everwhere heryerde işle anlamında olduğundan tüm yüzeylere terkrar takım yolu çıkarır.Machine everwhere i kapatırsanız sorun gider....

Ayrıca aramıza yeni katıldığınız içinde hayırlı olsun diyorum...

Eğer iletişim bilgilerinizi yollarsanız yenilikleri sizlere ulaştırırız.
Yukarı Dön
g@lip Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 25
  Alıntı g@lip Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Haziran.2008 Saat 15:07
Orjinalini yazan: Arif

MERHABA;

TopSolid Re-roughing menüsünde Machine everwhere ikonu seçili olmamalıdır.Machine everwhere heryerde işle anlamında olduğundan tüm yüzeylere terkrar takım yolu çıkarır.Machine everwhere i kapatırsanız sorun gider....

Ayrıca aramıza yeni katıldığınız içinde hayırlı olsun diyorum...

Eğer iletişim bilgilerinizi yollarsanız yenilikleri sizlere ulaştırırız.

teşekkür ederim. Birsorum daha olacak bu Machine everwhere ikonunun cek işaretini kaldırdıktan sonra açılan Comparison accuarcy değeri aktif hale geldi bi kaç deneme yaptım tolerans değeri nin 2 katı olunca kabadan kalmış yerlerin hepsini, tolerans değerinden büyük değer verincede belli bir -Z degerine kadar işliyor burdaki mantık nedir?
"Elimde 2006 versiyonun cam dökümanı var orada bu konu es geçilmiş"
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.06
Copyright ©2001-2007 Web Wiz